KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14144325

nr 1414 4325

Gösta Falk

(1920-2006), Sverige

Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på duk, 65x45cm, yttermått inklusive ram: 79x59cm

Gösta Falk, svensk bildkonstnär född 1920, död 2006.

måndag 23 augusti 2021
kl 20:33:02

Gösta Falk

Läs mer om Gösta Falk